RedSt0rM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amy'nin Annesinin Nasihatları

Amy'nin Annesinin Nasihatları Empty Amy'nin Annesinin Nasihatları

Mesaj  Misafir Cuma Ağus. 22 2008, 13:53

Evanescence starı ilk söz yazarlığına başladığı zamanlarda,Amy Lee’nin annesi,kızının karanlık lirikleri hakkında çok endişeliyidi, O, nasihat vermeyi deneyen genci önerdi.
Gothic Rock prensesi annesinin şiirlere müdahale etmesine izin verdi ve sözler tekin değildi ve annesini korkutuyor olmalıydı.
“Lise çağımda,odamda müzik yaparken annem beni duyardı ve ‘Ne söylüyorsun?’derdi,bende ona bazı sözlerimi okurdum.Bana ‘Birileriyle konuşmaya ihtiyacın var derdi’“diyor Amy.Lee annesine karamsar huylarını açıklar ve Lee’nin annesi ile yaptığı bu konuşma,annesini rahatlatır ve kızının böle yazmasının onun terapisi olduğunu düşündürür.
Evanescence solisti “Antidepresanlar almayı düşündüm,ama şimdi düşünüyorum da bu sizin ruhunuzu uçuruyor.”diyor.Fakat Lee şimdi fark ediyor ki onun tepkisi sadece 6 yaşındayken,3 yaşında olan kız kardeşinin ölümüneydi.
Ve ekliyor.”Bir çok kişinin olgunlaşana kadar yapmadığı şeyi yapıyor, olayları birçok bakış açısından ele alıyordum.10 yaşımdayken dramatik sözler yazmaya başladım-bu tamamen sonsuzluk ve yalnızlık hakkında.”

ALINTIDIR!

Misafir
Misafir