Gülse Birsel'in Evanescence için yazısı

Gülse Birsel'in Evanescence için yazısı

Mesaj  Misafir Bir Cuma Ağus. 22 2008, 17:32

Albüm tavsiye ediyorum!
Ne var? Edemez miyim?
Sağolsun Günaydın yönetimi, bu sayfadaki orman vasfını kaybetmiş her yeri bana ayırdı! Ne istersem yazarım.
Rubumuzun adı1" Evanescence". Hepsi yetenekli çocuklar. Özellikle vokaldeki kız çok başarılı. Albüm, zaten ilk albümleri ismi " Fallen". Sert rock dinlemeyeneler bile, bu gitar ve piyanonun bolkullanıldığı, üstelik ne hikmetse, bazılarıyla dans edebilen parçalar sevecekler. Ben baharda dinlemeye başladım, yazın biraz yıprattı, şimdi tekrar mevsimleri geliyor!
Bunları yazarken bir yandan da korkuyorum. Bir şarkı çok popüler olunca magazin programlarında kulaılmaya başlıyor ya. Bir bakıyorsun altta Şebnem Ferah, Teoman, Mazhar Alanson, Duman falan çalıyor güzel güzel. Ama görüntü "Maken Gizem, otomobil Osman'ı kaptırıyor mu?"! Ağlamak istiyorum! e bulaşıyorsunuz bizimkilere ya? oyun Serdar Ortaç falan, hep birlikte seyredip eğleneim.
Onun için, yazdım ama huzursuzum. Evanescence'ın en popüler hitlerinden "Bring me to life"'ın nakaratı "wake me up inside" diye gidiyor. Yani "içimi uyandır", "beni içten uyandır"gibi ir şey.
Yarın öbürgün sallıyorum"Ayşe Hatun Önal, otomoil fuarında taıttığı arabanın içinde uyuya kaldı" haberinde fon müziği olarak kuyllanılırsa, ben bu utançla nasıl yaşarım?!

Sabah'la Günaydın 1 Eylül 2003

Misafir
Misafir

- Similar topics