RedSt0rM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hangi burç Nasıl özür diler??

2 posters

Hangi burç Nasıl özür diler?? Empty Hangi burç Nasıl özür diler??

Mesaj  Misafir C.tesi Ağus. 30 2008, 20:57

Hangi burç nasıl özür diler?

Koç: Bir kere butun Koç'lar dunya sekeri olduklarina inanirlar..ozur dilemelerini gerektirecek bisey yaptiklarini ya da soylediklerini hiCdusunmezler.. o yuzden dizlerinin ustune çokmek yerine basitçe "ozurdilerim" derler.. bundan ne azi ne fazlasi

Boga: Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuz yuze bakmaya çok çekinirler.. hem zaten olan olmustur.. o yuzden Bogalarin ozur dilemedikleri için kaybettikleri çok arkadaslari vardir

İkizler: ikizler her ne yapmis olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bi arastirirsaniz mutlaka hakli Cikacaklardir.. hakli olduklarini dusunmuyorsaniz demek ki konunun yeterince derinine inmemissiniz o da sizin sorununuz

Yengeç: Bir YengeC'in ozur dilemesini bekliyorsaniz buna pisman olursunuz... her konuyu mutlaka kendi taraflarina Cevirmeyi bu kadar iyi beceren baska bir burC daha yoktur... sonunda bir bakmissiniz yalvar yakar olan sizsiniz.

Aslan: Bir aslan hatasini telafi etmek iCin elinden ne geliyorsayapar.. size CiCekler alir, evinizin karsisindaki duvara kocaman harflerle..Beni Affet yazar, ayaklariniza kapanip yalvarir..... sonunda affettiginiz zaman kis kis gulmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona karsi koymak ne mumkun.

Basak:Basak hata yaptigi zaman ozur dilemekten Cekinmez, ama bunu ne zaman yapacagini kendi kafasindan planlar.. herkesi kendileri gibi sandiklari iCin boyledirler.. onlara gore is isten geCmis olsa bile sonuCta ozur dilemis midir, dilemistir.

Terazi: Hata yaptiklari zaman bunu itiraf etmeye Cekinmezler.. o kadar iCtendirler ki zaten ozur dilerim demelerine firsat kalmadan siz affettiginizi soylemis olursunuz.

Akrep: ozur dilemenin bir formalite olduguna inanirlar.. o yuzden bir telefon aCmak ya da karsiniza alip konusmak yerine kart ya da mail yoluyla ozur dileyen insanlarin Cogu bu burCtandir.

Yay: Yay'larin kitabinda pismanlik, ozur gibi seyler yazmaz..Hatasiz kul olmaz sarkisi onlarin hayat felsefesidir. Baskalari onlara yanlis bir sey yaptigi zaman da ayni tavri korurlar, cifte standart yapmazlar yani..

Oglak: Onlardan basit bir "ozur dilerimle kurtulamazsiniz..uz un bir aCiklama beklerler.. 7 sayfalik bir savunma yazip da sonunda onu tatmin edebilmisseniz ne mutlu.

Kova: Dunya tatlisi insanlardir.. hata yaptiklarini bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak iCin bir seyler dusunurler.. genelde de basarirlar .

Balik: Kolay kolay ozur dilemezler Cunku onlara gore herkesin olaylara bakis aCisi farklidir.. bir Balik ve ozur dilemek ha? Sansinizi zorlama.

""alıntıdır""

Misafir
Misafir

Hangi burç Nasıl özür diler?? Empty Geri: Hangi burç Nasıl özür diler??

Mesaj  <<<LieS>>& Cuma Eyl. 05 2008, 12:17

Balik: Kolay kolay ozur dilemezler Cunku onlara gore herkesin olaylara bakis aCisi farklidir.. bir Balik ve ozur dilemek ha? Sansinizi zorlama.

benim burcum balık ama öyle değilimdir...
<<<LieS>>&
<<<LieS>>&

Mesaj  Misafir Cuma Eyl. 05 2008, 14:39

My_ImmoRTaL demiş ki:Balik: Kolay kolay ozur dilemezler Cunku onlara gore herkesin olaylara bakis aCisi farklidir.. bir Balik ve ozur dilemek ha? Sansinizi zorlama.

yaa tabi değilsin tabii Hangi burç Nasıl özür diler?? 116468

Misafir
Misafir

Mesaj  <<<LieS>>& C.tesi Eyl. 06 2008, 13:32

^^SoLiTuDe^^ demiş ki:
My_ImmoRTaL demiş ki:Balik: Kolay kolay ozur dilemezler Cunku onlara gore herkesin olaylara bakis aCisi farklidir.. bir Balik ve ozur dilemek ha? Sansinizi zorlama.

nerden biliyosun ki???
<<<LieS>>&
<<<LieS>>&

Mesaj  Misafir C.tesi Eyl. 06 2008, 18:16

My_ImmoRTaL demiş ki:
^^SoLiTuDe^^ demiş ki:

nerden biliyosun ki???

kardeşim olduğundan olabilir mi acaba?? Hangi burç Nasıl özür diler?? 265513

Misafir
Misafir

Mesaj  <<<LieS>>& C.tesi Eyl. 06 2008, 19:07

^^SoLiTuDe^^ demiş ki:
My_ImmoRTaL demiş ki:
^^SoLiTuDe^^ demiş ki:

nerden biliyosun ki???

kardeşim olduğundan olabilir mi acaba?? Hangi burç Nasıl özür diler?? 265513

ben seni kırınca hemen özür diliyorum ama Mad
<<<LieS>>&
<<<LieS>>&

Mesaj  _queeN_ Paz Eyl. 07 2008, 20:19

tam burcuma göreyim be Very Happy BaLıK .. bom
_queeN_
_queeN_

Mesaj  <<<LieS>>& Çarş. Eyl. 10 2008, 14:55

_queeN_ demiş ki:tam burcuma göreyim be Very Happy BaLıK .. bom
çok komiksin tuba abla
<<<LieS>>&
<<<LieS>>&

- Similar topics